Hakkımızda

Denizli Tuğral Metal olarak 1990 yılında başladığımız faliyeti aralıksız olarak bugüne kadar devam ettirmekteyiz. Denizli sanayisi ve Ege bölgesi sanayilerini bronz(kızıl) sarı(pirinç)ve aliminyum üzerine her türlü kablo, mermer, tekstil, pres, dişli makinaları ve bazı makinaların yedek parçasını imalatını yaparak desteklemekteyiz.

Sürekli döküm yönteminin bronz malzemelerin homojen tane yapısı , işlenebilirlik ve mekanik özellikleri üzerinde kum ve savurma döküm yöntemlerine göre daha olumlu etkisi söz konusudur. Bu yöntem ile dolu ve delikli yuvarlak, altı köşe, lama, kare ve özel kesitlerde, şapkalı döküm yapılabilmektedir. Özellikle yüksek kurşunlu kalay bronzlarında uzmanlaşmış ekibimizle size en iyi kalitede hizmet vermekteyiz.
 
Hammadde girişinden mamul çıkışına kadar olan süreç içinde her malzeme döküm öncesi verilen analize göre takip edilmektedir.
 
Yılların oluşturduğu tecrübemizle en büyük varlığımızın acil ihtiyaçlarınıza hızlı cevap vermek kabiliyetimiz olduğuna inanmaktayız. Bu hizmetimizi özel durumlarınızda siparişinizi takiben saatler içinde yerine getirebilmekteyiz.